TOD’un Yeni Onursal Üyelerine Törenle Plaket Verildi

Türk Oftalmoloji Derneği (TOD) yeni onursal üyelerini açıkladı. Onursal Üye statüsünü kazanan oftalmologlara, TOD Genel Başkanı Prof. Dr. İzzet Can, Konya-Antalya Şubesi eski başkanı Prof. Dr. Yaşar Duranoğlu ve Konya-Antalya Şubesi Başkanı Doç. Dr. Levent Tök, Onursal Üye Sertifikalarını ve plaketlerini takdim etti.

YENİ ONURSAL ÜYE STATÜSÜNÜ HAK KAZANANLAR

Yeni dönemde onursal üye statüsüne hak kazanan isimler harf sırasına göre şu şekilde: Dr. Abdullah Tekinşen, Dr. Adnan Polat, Dr. Ahmet Ali Yücel, Dr. Ahmet Karaçor, Dr. Aysun İdil, Dr. Ayşe Nur Esen, Dr. Bekir Sıtkı Aslan, Dr. Edip Temizyürek, Dr. Eflatun Kaya, Dr. Füsun Uzunoğlu, Dr. Hayrettin Kılıç, Dr. Hüseyin Berberler, Dr. İbrahim Altınsoy, Dr. İlhami Aydın, Dr. Jale Menteş, Dr. Mehmet Ali Kevser,  Dr. Mehmet Kemal Gündüz, Dr. Mehmet Özel, Dr. Mehmet Ünal, Dr. Mucize Yararcan, Dr. Necdet Bekir, Dr. Nevbahar Tamçelik, Dr. Nilay Kesici, Dr. Orhan Karakaşlar, Dr. Reha Ersöz, Dr. Rüştü Salman, Dr. Solmaz Akar, Dr. Süleyman Kaynak, Dr. Şemsettin Dirim.

TOD GENEL BAŞKANI PROF. DR. İZZET CAN: “ONURSAL ÜYE STATÜSÜ ÇOK ONURLU BİR MERTEBEDİR”

Plaket ve sertifika takdiminde onursal üyelere yönelik konuşan TOD Genel Başkanı Prof. Dr. İzzet Can şunları söyledi: “Onursal üye statüsü kazanan meslektaşlarım, çok uzunca yıllar boyunca kendi hayatlarınızın çok önemli ve büyük bir sürecinde mesleğinize, oftalmolojiye ve derneğimize çok anlamlı hizmetler verdiniz. Etik değerlerimizi korudunuz. Derneğimizin, bizlerin gelişimine katkılarda bulundunuz. Bu yeni statü sizin bugüne kadarki katkılarınıza bir teşekkür anlamı da taşımaktadır. Bir gün inşallah hepimize nasip olmasını dilediğimiz çok onurlu bir mertebedir.”