Medikal Fuarı Expomed Eurasia, Kapılarını Ziyaretçilerine Açtı

Elektro medikal ekipmanlar, tıbbi cihaz, laboratuvar teknolojileri, hastane yapı ve medikal sarf malzemeleri ile reçetesiz satılan vitamin ve gıda takviyeleri alanlarında yerli ve yabancı katılımcı firmaları bir araya getiren Expomed Eurasia, 16 Mart Perşembe günü kapılarını ziyaretçilerine açtı.

İstanbul, Büyükçekmece’deki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen fuar 3 gün boyunca ziyaret edilebilecek. Fuarda yer alan İnovasyon Alanı’nda ziyaretçiler, medikal alandaki yenilikçi ürün ve hizmetleri inceleyebilecek.

700’ün üzerinde yerli ve yabancı medikal firmanın katılımı ile gerçekleşen Expomed Eurasia, bu yıl hem online hem de fiziki olarak organize ediliyor. Bu sayede katılımcı firmalar, potansiyel müşterileri ile 16-18 Mart tarihlerindeki fiziki fuarın yanı sıra online iş ağı platformu “Business Connect Programı” üzerinden 13-17 Mart 2023 tarihlerinde “Distribütör Günleri” kapsamında dijital olarak bir araya gelebiliyor. Fuar sonrası dönemde ise “Online İş Bağlantıları” kapsamında 20 Mart – 3 Nisan 2023 tarihleri arasında da bağlantıda kalabilecekler.

Fuar kapsamında, İstanbul Sağlık Endüstrisi Kümelenmesi (İSEK) iş birliği ile 6. salonda özel bir İnovasyon Alanı oluşturuldu. Sağlık alanındaki yenilikçi ve yaratıcı projeleri olan, ürünlerini uluslararası pazarlara taşımayı hedefleyen, yerli ürünlerini dinamik bir ortamda tanıtmak isteyen girişimcilerin ve start-up firmaların bulunduğu bu alanda, alanında uzman konuşmacılar tarafından çok özel sunum ve paneller gerçekleştirilecek.

Fuarı ziyaret etmek isteyen sektör profesyonelleri online biletlerini www.expomedistanbul.com üzerinden edinebiliyor.

Fuar hakkında detaylı bilgi için https://www.expomedistanbul.com/