Batıgöz Batman Şubesi Hizmete Açıldı

Batıgöz Sağlık Grubu 12. şubesini Batman’da hizmete açtı. Batman Gültepe’de yer alan Batıgöz Batman Cerrahi Tıp Merkezi, Göz Sağlığı ve Hastalıkları branşının yanı sıra Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Beslenme ve Diyet ile Dahiliye branşlarında da hizmet veriyor.

Kurucusu Opr. Dr. Mehmet Söyler’in vefatı öncesinde Batman’a kazandırdığı yatırımla hayata geçen ve sadece Batman’a değil civar illere de hizmet sağlayabilecek kapasiteye sahip Batıgöz Batman Cerrahi Tıp Merkezi, açılışı ile  teknolojik tanı ve tedavi cihazlarını Batmanlılarla buluşturarak etkin tanı tedavi sağlama potansiyelindeki uygulamaları da Batmanlıların hizmetine sunmayı amaçlıyor.

FARKLI BRANŞLARDA DA HİZMET VERİYOR

Batıgöz Batman Cerrahi Tıp Merkezi yaklaşık 5.000 m2 alandaki 6 katlı binasında faaliyet gösteriyor. Batıgöz Sağlık Grubu, Batman Cerrahi Tıp Merkezi’nde Göz Sağlığı ve Hastalıkları branşının yanı sıra, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Beslenme ve Diyet ile Dahiliye branşlarında da hizmet veriyor. Merkez, zaman içinde branş sayısını artırmayı planlıyor.

Yurt içinde İzmir, İstanbul, Manisa, Hatay ve Batman’da hizmet veren Batıgöz, yurt dışında Romanya, Ukrayna, Hollanda ve Azerbaycan’da merkezleri bulunmaktadır.