BAHAR SEMPOZYUMU’NA GERİ SAYIM BAŞLADI

Türk Oftalmoloji Derneği İstanbul Şubesinin düzenlediği 45. Bahar Sempozyumu bu yıl 5-7 Mayıs 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Prof. Dr. Yılmaz Özyazgan anısına yapılacak olan 45. Bahar Sempozyumunun konusu ‘’Her Yönüyle Katarakt ve Cerrahisi’’ olarak belirlendi. Etkinlik boyunca katarakt ve cerrahisindeki son gelişmeler görüşülecek; paneller, yuvarlak masa toplantıları, uydu toplantıları ve endüstri firmalarının toplantıları olacak, serbest bildiri oturumları düzenlenecek ayrıca sempozyumda Prof. Dr. Demir Başar adına bir onur konferansı verilecek.

TOD İstanbul Şubesi Başkanı Prof. Dr. Erdal Yüzbaşıoğlu, İstanbul Şubesi üyelerinin 2022 yılı içinde etki faktörü en yüksek dergilerde yayınlanmış çalışmaları arasından seçilecek 3 adet makalenin sahiplerine teşvik ödülleri verileceğini bildirdi ayrıca 45. Bahar Sempozyumu’nda sunulan serbest bildiriler içinden en iyi ilk 3 araştırma da plaketle ödüllendirilecek. 45. Bahar Sempozyumu süresince katılımcılara Eye-Si Simulatör ile cerrahi simülasyon eğitimi fırsatı da sunulacak.

Bahar Sempozyumu’nun Bilimsel Programına Ulaşmak ve Detaylı Bilgi Almak için Tıklayınız

https://todnet.org/BaharSempozyumu2023/?p=home