Allergan Aesthetics Türkiye’nin Yeni Genel Müdürü Göreve Başladı

Bir AbbVie şirketi olan Allergan Aesthetics Türkiye’nin yeni Genel Müdürü Adrian Louzao Pino, 1 Mart 2023 tarihinden itibaren görevine başladı.

Louzao Pino, 2013 yılından bugüne kadar Allergan ve AbbVie’de Birleşik Krallık, İspanya ve Portekiz’de pazarlama ve ticari fonksiyonlarda farklı roller üstlendi. 2021 yılında AbbVie Şikago’da Göz Sağlığı ve Nörolojik Bilimler Küresel Pazarlama Direktörlüğü görevine atanan Louzao Pino, daha sonra Göz Sağlığı ve Nörolojik Bilimler Ticari Direktörü olarak çalışmaya başladı.

İspanya Barselona Üniversitesi Eczacılık bölümünden mezun olan Adrian Louzao Pino, İspanya’da EADA Business School’da Pazarlama Yüksek Lisansını ve İngiltere’de Cambridge Üniversitesi’nde MBA programını tamamladı.

BARLAS DÖNER ULUSLARASI OPERASYONLAR BÖLÜMÜ’NE ATANDI

Ekim 2020’den bu yana Allergan Aesthetics Türkiye Genel Müdürü olarak görevini sürdüren Barlas Döner ise İngiltere’de bulunan Allergan Aesthetics Uluslararası Pazarlama ve Ticari Operasyonlar ekibinde, Marka Mükemmelliği ve Satış Gücü Etkinliği Başkan Yardımcısı pozisyonuna atandı.